Catedre

Educatoare Școala Gimnazială“ Ion Simionescu”

Educatoare Școala Gimnazială“ Ion Simionescu”

- Dobos Rada- Grupa mare, Definitivat

Educatoare Școala Gimnazială “Grigore Tăbăcaru”

Educatoare Școala Gimnazială “Grigore Tăbăcaru”

- Sava Marlena- Grupa combinată( mica), Grad didactic I

- Lungu Elena- Grupa mare, Grad didactic I
- Leonte Alina- Grupa mica, Gradul II

- Chirica Maria Cristina- Grupa mijlocie- Grad didactic II- Ureche Alina Isabela - Grupa mica, Definitivat

- Ureche Alina Izabela - Grupa mijlocie, Grad didactic II

- Stanciu Lenuta Crenguta - Grupa mijlocie, Definitivat

- Strugaru Elena - Grupa mijlocie,

 

Invățătoare Școala Gimnazială “Ion Simionescu”

Invățătoare Școala Gimnazială “Ion Simionescu”

 Pregatitoare: Moraru Gina, Definitivat
 Clasa I: Țarălungă Georgeta, Grad didactic II
 Clasa a II a: Vrabie Mihaela, Grad didactic I
 Clasa a III a: Silisteanu Gabriela, Grad didactic I
 Clasa a IV a: Rosu Denisa Nicoleta, Grad didactic I

Invățătoare Școala Gimnazială “Grigore Tăbăcaru”

Invățătoare Școala Gimnazială “Grigore Tăbăcaru”

 Pregatitoare: Aelenei Andreea Camelia, Grad didactic I
 Clasa I: Daviduta Antonina, Grad didactic I
 Clasa a II a: Trofin Radovici Lenuta, Grad didactic I
 Clasa a III a: Talaba Fevronia, Grad didactic I
 Clasa a IV a: Raileanu Andreea, Definitivat

Geografie/ Religie/ Educatie fizica/ Istorie

Geografie/ Religie/ Educatie fizica/ Istorie

 Geografie: - Constantin Doina- grad didactic I - profesor "Ion Simionescu" si "Gr. Tabacaru"
 Religie ortodoxă: - Putina Constantin- Definitivat- profesor "Ion Simionescu" si "Gr. Tabacaru"
 Religie romano-catolică: - Ritan Alina Diana- Grad didactic I, profesor "Ion Simionescu'
 Educatie Fizică:

 - Neacsu Ovidiu, Grad didactic I, profesor "Ion Simionescu"

 - Zamfir George Marius, Definitivat, professor "Gr. Tabacaru"

 Istorie: Mihaila Neculai, Grad didactic I, profesor "Ion Simionescu" si "Gr. Tabacaru'
 Cultură civică: Mihaila Neculai, Grad didactic I, profesor "Ion Simionescu" si "Gr. Tabacaru'

 

Fizică/ Chimie/ Biologie

Fizică/ Chimie/ Biologie

 Fizică: - Marchianu George- grad didactic I, profesor "Ion Simionescu" si "Gr. Tabacaru".
 Chimie: - Mandru Lidia- Grad didactic I, profesor "Gr. Tabacaru" Bulai Corina Ioana- Grad didactic II, "Ion Simionescu
 Biologie: - Bulai Corina Ioana- Grad didactic II, "Ion Simionescu" si "Gr. Tabacaru"

Matematică

Matematică

- Ancuta Mihaela- Definitivat, profesor "Gr. Tabacaru"
- Alecu Mihaela-Grad didactic II, profesor "Ion Simionescu"

Limbă straină/ Muzică/ Ed. plastică

Limbă straină/ Muzică/ Ed. plastică

 Limba Engleză:  

- Popescu Delia Nicoleta- Director, Grad didactic I, profesor "Ion Simionescu"

- Iov Nicoleta- Grad didactic II, profesor "Grigore Tabacaru"

- Balint Ana Alina

 Limba Franceză

- Prisecaru Sorina- Grad didactic I, profesor "Ion Simionescu" si "Gr. Tabacaru"

 Educație plastică:

- Prisecaru Sorina- Grad didactic I, profesor "Gr. Tabacaru"

-Bealcoschi Alexandru-Debutant, profesor ,,Gr.Tabacaru” și ,,Ion Simionescu

   Muzică

-Sandu Dumitru Cristinel, Debutant, profesor ,,Gr.Tabacaru” și ,,Ion Simionescu”

Limba Romană/ Limba Latină

Limba Romană/ Limba Latină

 Limba Romană :

- Bucuta Florinela Ramona- Grad didactic I, profesor "Ion Simionescu"

 Limba Romana/ Limba Latina:

- Jora Mihaela Raluca- Grad didactic II, professor "Grigore Tabacaru"

Centrul de documentare si informare

Centrul de documentare si informare

Profesor documentarist: 

Informatică

Informatică

- Costea Elena Laura, Debutant, profesor ,,Ion Simionescu” și ,,Gr.Tabacaru”

Educație tehnologică

Educație tehnologică

- Corfu Maricica- Grad didactic I, profesor "Ion Simionescu"
- Humulescu Mihaela- Grad didactic II, profesor "Gr. Tabacaru"

Înapoi